Vendosni fjalën kyçe....

PD-ja ankimon vendimin e KAS në Kolegjin Zgjedhor: Kërkon pavlefshmëri dhe përsëritjen e zgjedhjeve në Gjirokastër


Partia Demokratike ka ankimuar në Kolegjin Zgjedhor vendimin e KAS për Gjirokastrën.

PD-ja ka kërkuar pavlefshmërinë dhe përsëritjen e zgjedhje.

Vendimin e ka bërë me dije avokati i PD-së në proceset zgjedhore Marash Logu.

Dorëzuam sot në Kolegjin Zgjedhor padinë kundër vendimit të KAS për Gjirokastrën, duke kërkuar pavlefshmërinë dhe përsëritjen e zgjedhjeve. Detyra jonë para shqiptarëve është të vazhdojmë betejën në çdo front, me çdo mjet dhe mundësi për zbardhjen e masakrës zgjedhore Rama-Doshi”-shkruan Logu në Tëitter.