Vendosni fjalën kyçe....

Përplasen dy makina në aksin Shkodër-Koplik, dyshohet për një viktimë


Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Shkodër-Koplik, ky dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Omaraj, ku dyshohet se një person ka humbur jetën.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje, por ende nuk kemi të dhëna zyrtare mbi ngjarjen.

(Lajmi në përditësim…)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *