Vendosni fjalën kyçe....

Basha mbledh në seli 153 kandidatët për deputet në zgjedhjet e 25 prillit


Kreu i PD-së, Basha, do mbledhë pasditen e sotme 153 kandidatët për deputet në zgjedhjet e 25 prillit.

Ky takim vjen një ditë pas mbledhjes së kryedemokratit me kryetarët e degëve të PD-së në rrethe.

Ditën e sotme, Basha tha për mediat se selia blu nuk do i njohë zgjedhjet e 25 prillit dhe se do nisë betejën për të rrëazuar atë që e quajti regjimi Rama-Doshi-Rakipi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *