Vendosni fjalën kyçe....

Merr flakë garazhdi i pallatit në Tiranë


Një zjarr ka rënë në Tiranë në garazhdin e një pallati në rrugën Fadil Deliu. 

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes së bashku me zjarrfikësit për të bërë të mundur evakuimin e banorëve dhe shuarjen e flakëve.

Rreth orës 07:30, në rrugën “Fadil Deliu” ka rënë zjarr në garazhdin e një pallati.

Sherbimet e zjarrëfikses dhe sherbimet e Policisë po bëjnë të mundur evakuimin e banorëve si dhe neutralizimin e zjarrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes“-thuhet në njoftimin e policisë.