Vendosni fjalën kyçe....

“Mirëserdhe Edi Rama” – Kryeministrin e presin me këngë në Gjirokastër, ai kthehet mbrapsht: Jo mo jo, hajde ik (Video)


Kryeministri Rama është pritur me këngë teksa ishte në Gjirokastër.

Te Qafa e Pazarit një këngëtare nis t’i këndojë kreut të qeverisë këngën e mirëseardhjes ndërsa Rama ia pret duke i thënë: “Jo, mo jo. Hajde ik. Mirupafshim.”

Sipas BW, këngëtarja Juli Cenko dhe grupi Ergjeria që i ka kushtuar këngën Ramës, ndërsa një nga frazat dëgjohet; “Mirë se erdhe Edi Rama”.

Ndërkohë që Rama ia pret hovin këngëtares; duke thënë; “Jo mo jo, hajde ik! hajde mirupafshim!”, dhe kthehet nga rruga.

*Video Credit: BW


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *