Vendosni fjalën kyçe....

Basha poston videon: Të dhënat pse Rama dështoi me pandeminë


Numërimi mbapsht ka filluar deri në ditën e zgjedhjeve. 

Nga njëra anë Kryeministri Rama nxjerr në rtjetet sociale arritjet që ai mendon se ka bërë dhe nga ana tjetër kreu i PD-së i numëron dështimet gjatë mandatit të socialistëve.

Kryedemokrati ditë  e sotme ka postuar videon ku thotë se të dhënat për rritjen e rasteve me vdekje nga covid hedhin poshtë propagandën e Edi Ramës dhe dëshmojnë keqmenaxhimin e pandemisë.