Vendosni fjalën kyçe....

Kjaer shpëton në minutat e fundit Milanin nga humbja me Man.United në Ligën e Evropës


Sfida për Ligën e Evropës mes Man.United dhe Milanit ka përfunduar në barazim 1-1.

Simone Kjaer ka shpëtuar Milanin nga humbja në minutat e fundit duke e mbyllur në paqe sfidën dhe diskutuar kualifikimin në ndeshjen e kthimit.

Për Man.United shënoi Diallo në minutën e 50’ të takimit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *