Vendosni fjalën kyçe....

Akuza se ngacmoi seksualisht fëmijën 5-vjeç, shpallet në kërkim 45-vjeçari në Tiranë


Një ngjarje e rëndë është regjistruar në zonën e Yzberishtit në Tiranë, ku një 45-vjeçar akuzohet se ka kryer veprime të turpshme me djalin e nipit të tij.

Fëmija u ka treguar prindërve të tij për veprimet e 45-vjeçarit dhe rasti është denoncuar në polici nga gjyshi i tij.

Mësohet se 45-vjeçari është shpallur në kërkim nga ana e Policisë së Tiranës.

“Më datë 01.02.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për kapjen e shtetasit S. K., 45 vjeç, sepse në rrugën ‘3 Dëshmorët’,  ka kryer veprime të turpshme me një shtetas të mitur.”– thuhet në njoftimin e policisë.