Vendosni fjalën kyçe....

Liverpool humbet ndaj Burnley dhe i largohet vendit të parë


Kampionët në fuqi të Liverpoolit kanë humbur mbrëmjen e sotme ndaj Burnleyit me rezultatin 0-1.

Goli i vetëm i sfidës u shënua me penallti nga Barnes.

Kjo humbje për Liverpool e mban atë në vendin e katërt dhe 6 pikë larg kreut që mbahet nga Man.United.