Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në rrugën e lumit të Vlorës, raportohet për të plagosur


Një aksident ka ndodhur në rrugën e lumit të Vlorës mbrëmjen e sotme.

Raportohet se 3 persona janë lënduar.

Mes të lënduarve është edhe një fëmijë. Të gjithë janë dërguar në spitalin e Vlorës por ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes dhe pritet që në vazhdim të zbardhen rrethanat dhe më shumë detaje mbi ngjarjen.