Vendosni fjalën kyçe....

Makina përplaset me automjetin e policisë, plagoset një person në Durrës


Një aksident rrugor u regjistrua pasditen e kësaj të premte në Durrës.

Një makinë është përplasur me një automjet të policisë së rendit në afërsi të Urës së Sukthit.

Mësohet se makina ka tentuar të shmangë një gropë e për pasojë përplasi automjetin e policisë.

Nga aksidenti ka vetëm një të plagosur i cili është dërguar në spital për ndihmë mjekësore dhe është jashtë rrezikut për jetën.