Vendosni fjalën kyçe....

Cavani transferohet te Man.United


Edhe zyrtarisht Edinson Cavani është futbollist i Manchester Unitedit.

Pak minuta para fundit të merkatos verore, Manchester Unitedi ka kompletuar transferimin e sulmuesit, Edinson Cavani.

Ai ishte lojtar i lirë që prej largimit nga PSG-ja dhe do ta vazhdojë karrierën në Premierligë te “Djajtë e Kuq”.