Vendosni fjalën kyçe....

Grabitet gjatë natës banesa e djalit të zyrtarit në Baldushk


Grabitet gjatë natës banesa e djalit të një zyrtari në Baldushk.

Sipas “Balkanweb”, disa persona ende të paidentifikuar, kanë vjedhur banesën e djalit të kryetarit të njësisë administrative të Baldushkut.

Grabitësit kanë marrë në banesën e Agron Balit, një shumë parash si dhe disa bizhuteri.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve, por për momentin nuk ka persona të dyshuar.