Vendosni fjalën kyçe....

Lëkundje tërmeti në vend


Lëkundje tërmeti në vend.

Epiqendra ka qenë në Lezhë ndërsa magnituda ka qenë 4.2 ballë.

Lëkundjet kanë zgjatur për disa sekonda dhe janë ndjerë edhe në zonat pranë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *