Vendosni fjalën kyçe....

Shkëndija rrezikon të shkaktojë zjarr në spitalin e Durrësit, zjarrfikësit shmangin problemin


Reparti i grafisë në urgjencën e spitalit të Durrësit ka rrezikuar të përfshihet nga flakët mesditen e sotme.

Kjo ka bërë që pacientët të largohen deri në normalizimin e situatës.

Sipas policisë, bëhet fjalë për një shkëndijë të vogël që është shuar dhe tashme situata është normalizuar.