Vendosni fjalën kyçe....

PSG-ja shkon në finale të Ligës së Kampionëve


PSG-ja ka mundur në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve Leipzig me rezultatin e pastër 0-3.

Me këtë fitore parizienët arrijnë finalen e shumëkërkuar të Ligës së Kampioneve.

Golat për PSG-në u shënuan nga Marquinios, Di Maria dhe Bernat.

Tashmë mbetet vetëm për tu përcaktuar finalistja tjetër, ky Bayern Munich përballet me Lyon.