Vendosni fjalën kyçe....

Goditet me qytën e pistoletës 28-vjeçari në Tropojë, dërgohet me urgjencë në spitalin e Traumës


Një 28-vjeçar është plagosur rëndë në Lekbibaj të Tropojës dhe është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranës.

28-vjeçari është goditur me qytën e pistoletës dhe ka marrë dëmtime të mëdha në kokë. Ai është në gjendje të rëndë për jetën, raporton Report Tv.