Vendosni fjalën kyçe....

I ati s’i kushton vëmendje, e mitura i merr telefonin e ia hedh në det (Video)


Ky është momenti kur një vajzë katërvjeçare e në një artisti, i rrëmben telefonin të atit dhe e hedh në det.

Teksa vajza e vogël përpiqet të fitojë vëmendjen e të atit, 34-vjeçari flet në telefon, mbi jaht teksa ndodhej me pushime në rivierën franceze.

Pas kësaj vajza e vogël rrrëmben telefonin nga duart e babait dhe e hedh në det.