Vendosni fjalën kyçe....

Kim i shkon në zyrë Ramës


Ambasadorja amerikane ka shkuar në kryeministri për t’u takuar me Ramën.

Takimi vjen dy ditë pas prishjes së Teatrit Kombëtar dhe një ditë pas protestës së qytetarëve e artistëve.

Ditën e djeshme presidenti Meta zhvilloi një takim me katër ambasadorët e vendeve të BE-së në Tiranë ndërsa sot kreu i PD-së, Basha, u takua me disa përfaqësues të vendeve të BE-së ku është diskutuar lidhur me integrimin e vendit.