Vendosni fjalën kyçe....

Aksident te “Xhamlliku” në Tiranë, makina përplas motorin, plagoset një person


Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë ku një makinë ka përplasur një motor në vendin e quajtur “Xhamlliku”, në tëcilin ndodheshin dy persona.

Nga përplasja është plagosur pasagjerja e motorit, e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën/

Në vendin e quajtur “Xhamllik”, një mjet me drejtues shtetasin P.M., është përplasur me një mjet motorr pa targë, me drejtues shtetasin A.L, ku për pasojë është lënduar pasagjerja në motorr shtetasja M.L, rreth 53 vjeçe, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë po kryejnë veprimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”-thuhet në njoftimin e policisë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *