Vendosni fjalën kyçe....

Milan rikthehet te fitorja, i mjafton Rebic ndaj Torinos


Milan është rikthyer te fitorja në Seria A pasi mposhti Torinon në San Siro.

Ka mjaftuar një gol i Rebic në minutën e 25 të pjesës së parë.

Në fraksionin e dytë nuk ka pasur asnjë zhvillim duke u mjaftuar me këtë rezultat dhe i dhënë mundësinë Milanit të marrë tre pikë duke u ngjitur më lart në renditje.