Vendosni fjalën kyçe....

Digjet një fabrikë e dyshekëve në Kavajë


Një fabrikë e prodhimit të dyshekëve ka marrë flakë në Kavajë,

Shkak dyshohet  ka qenë një shkëndijë elektrike dhe forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes për të shuar flakët.

Policia po bën evakuimin e zonës prej zjarrit në fabrikë.