Vendosni fjalën kyçe....

Flakët djegin banesën në Prrenjas, 8 anëtarët e familjes mbesin në qiell të hapur


Një shtëpi dy katëshe është djegur plotësisht në Prrenjas këtë pasdite.

Zjarri dogji shtëpinë në fshatin Kotodesh dhe 8 anëtarët e familjes kanë mbetur të pastrehë.

Nga flakët që përpinë banesën nuk ka asnjë person të dëmtuar pasi forcat zjarrfikëse ndërhynë në kohë duke bërë të mundur që zjarri mos të përhapej në banesat e tjera.