Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Shkodër, plagosen 4 persona


Një aksident ka ndodhur në Shkodër këtë pasdite ku për pasojë janë plagosur 4 persona.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Koplik në fshatin Shtoj Vjetër.

Më datë 05.12.2019, ora 17:50, në aksin rrugor Shkodër-Koplik në vendin e quajtur fshati Shtoj Vjetër, janë përplasur, mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin  S. P. 63 vjeç, dhe pasagjere K. P. 56 vjeçe,  banues në L. 3 Heronjtë,  me mjetin tip “Kamion” me drejtues shtetasin me P. L. 21 vjeç, dhe pasagjere M. L. 63 vjeçe,  banues në L. Guerrile, Shkodër”-thuhet në njoftimin e policisë.