Vendosni fjalën kyçe....

Grabitet në autostradën Tiranë-Durrës makina e kompanisë së sigurisë


Një makinë e një kompanie sigurie është grabitur në autostradën Tiranë-Durrës.

Mjeti i kompanisë ‘Spartan Security’ është grabitur në dalje të qendrës tregtare ‘Megatek’ ndërsa brenda saj kanë qenë një punonjës i kompanisë së sigurisë dhe një i ‘Megatek’, raporton ‘Balkanweb’.

Mjeti është gjetur i braktisur në rrugën dytësore, pak kilometra larg vendit të ngjarjes.