Vendosni fjalën kyçe....

Bie me kamion në përrua, plagoset 35-vjeçari në Poliçan


Një 35-vjeçar, teksa po udhëtonte me kamion në rrugën dytësore Bogovë-Ujavara e Bogovës në Berat, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në përrua duke marrë dëmtime në kokë dhe në gjymtyrë.

Fill pas trajtimit mjekësor, F.M., banues në Poliçan, Skrapar ndodhet jashtë rrezikut për jetën.