Vendosni fjalën kyçe....

Njihuni me dronin që i vë flakën çdo sendi dhjetëra metra larg (Video)


Dronët kanë marrë një përdorim të gjerë në shumë fusha dhe një i tillë mund të përdoret për t’u vënë flakën sendeve të ndryshme në teknologji apo ushtri.

Droni që shfaqet në videon e mëposhtme është i pajisur me sistemin e nevojshëm të flakëhedhjes duke u vënë zjarrin objekteve disa dhjetëra metra larg.

Për më shumë ndiqni videon bashkëngjitur.