Vendosni fjalën kyçe....

Sara dhe Ledioni bëhen prindër për herë të dytë, djali vjen në jetë para kohe


Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë bërë prindër për herë të dytë.  Ishte Sara ajo e cila e bëri publik lajmin për ndjekësit në rrjetet sociale, duke publikuar një foto me dy djemtë e saj.

Sara tregon se djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Roman ka ardhur në jetë para kohe dhe peshon 2.9 kilogramë.

“Çmendurisht e dashuruar me Romanin tonë, i lindur dje në 11 tetor 2019. Më herët sesa pritej por megjithatë 2.9 kg, gëzim i pastër”, shkruan Sara krahas fotos.

Sara dhe Ledioni janë prindër edhe të një djali tjetër, London Noor Liço. Ata janë shprehur më parë se dëshirojnë një familje të madhe.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *