Vendosni fjalën kyçe....

Shkreptima dhe stuhi shiu në Tiranë (Foto)


Moti ka marrë një ndryshim në Tiranë duke sjellë shi dhe shkreptima të shumta.

Stuhia dhe era e shiut ka nisur prej disa minutash. Sipas Meteoalb kjo situatë do të mbetet prezente deri në mesditën e nesërme, kur pritet që intesiteti i shirave të dobësohet ndjeshëm.