Vendosni fjalën kyçe....

Nusja i rrëfen diçka “të pakëndshme” dhëndrit në altar, por e dëgjojnë të gjithë (Video)


Çdo nuse ëndërron për ditën e saj të madhe, atë të martesës, që të jetë sa më perfekte por një çifti në SHBA nuk i ka ndodhur kështu. Nusja u kap duke thënë në mikrofon se sapo kishte qenë në tualet dhe ishte shkarkuar.

E gjithë biseda u kap në mikrofon dhe u dëgjua duke qenë se nusja nuk kishte dijeni se dhëndri kishte vënë një mikrofon në kostumin e tij.

Në video dëgjohet dhëndri teksa i thotë nuses se dukej e mrekullueshme, ndërsa ajo i përgjigjet me fjalët: Sapo isha në tualet dhe u shkarkova mirë. E mbusha mirë.

Dhëndri më pas buzëqesh dhe i tregon se kishte një mikrofon në trup, duke i bërë të ditur se gjithçka kishte thënë ajo ishte dëgjuar.

Videoja besohet se është filmuar në vitin 2012, por është publikuar në “Tëitter” vetëm para pak kohësh.