Vendosni fjalën kyçe....

Dy djem të vegjël heqin të zitë e ullirit për të vjedhur një karrocë dore (Video)


Dy djem të vegjël por këmbëngulës u filmua teksa po përpiqeshin të vidhnin një karrocë dotr.

E gjitha ngjarja u kap nga kamerat e godinës dhe është shpërndarë në rrjetet sociale në kohë rekord. Djemtë e provuan me dhjetëra herë dhe me lloj lloj mënyrash që ta vjedhin karrocën.

Ngjarja ndodhi në Belorechensk, rajoni Krasnodar dhe pas postimit është parë mbi 2 milionë herë.

Të bllokuar në përpjekjen e tyre për të ngritur karrocën e dorës mbi portën e oborrit dhe pas disa provash të pasuksesshme në fund ia dalin mbanë që ta rrëmbejnë atë.