Vendosni fjalën kyçe....

Icardi mbetet hëpërhë te Interi, Napoli e Juventusi presin pas dere


Icardi ka hedhur poshtë mundësinë e huazimit te Atletico Madrid, që dukej mundësia më e mirë për drejtuesit e Interit që kishin arritur një marrëveshje në parim me spanjollët.

Kur nga fundi i merkatos ka mbetur edhe një ditë, mundësitë më të mëdha janë që Icardi të qëndrojë në Milano dhe të përpiqet të bindë trajnerin Conte që t’i besojë një vend në formacion.

Megjithatë deri nesër ka ende kohë dhe Napolie e Juventusi po presin pas porte për shërbimet e sulmuesit argjentinas.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *