Vendosni fjalën kyçe....

‘Policia ka marrë urdhër të mos ndërhyjë në parcelat me kanabis në Krujë’ – Denoncimi i efektivit


Një punonjës policie në Krujë ka denoncuar mbrojtjen e parcelave me kanabis të personave të lidhur me Partinë Socialiste.

Në denoncimin e publikuar nga ish-kryeministri Berisha, thuhet se në disa zona, policia ka marrë urdhër që të mos ndërhyjë ndaj parcelave me kanabis.

“Lufta kunder kanabisit” e treshes Edvin Mafise dhe general Hashashit, Ardi Xhafes!

Urdheri i prere te mos preken plantacionet e hashahit te pushtetareve. sb

Pershendetje Doktor. Unë qe po ju shkruaj jam një punonjës efektiv i komisariatit Kruje qarku Durrës. Me adresën e fb të mikut tim.

Desha te denoncoj nëpërmjet faqes tuaj te Fb abuzimin ndaj kolegëve dhe eproreve në malsinë e Krujës ne mafsheq dhe shkretë për asgjësimin e bimëve narkotike ku dallimi është i qartë disa të nenes edhe disa të njerkës…ne vendin e quajtur maja e rrodhes siper mafsheqit nuk na lejohet të prekim në plantacionet e kryeplakut mafsheq gani ferra si zone e mbrojtur, si dhe në alnet calcark cakarrac tek gryka e krojt ngopc ne plantacionet e pushtetarve Urdheri i prere nuk keni pune me to.” – shkruhet në mesazhin e Berishës.