Vendosni fjalën kyçe....

Griezman prezantohet te Barcelona javën që vjen


Francezi Griezman pritet të prezantohet te Barcelona javën e ardhshme.

Sipas medias franceze, ‘L’Equipe’, Atletiko e Madridit dhe katalanasit kanë arritur marrëveshjen për këtë transferim. Atletikos do i shkojnë 120 milionë euro ndërsa nuk janë zyrtarizuar ende hollësitë e kontratës së kampionit të botës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *