Vendosni fjalën kyçe....

Plagoset vëllai i kreut të PD-së së Matit, dërgohet me helikopter në Tiranë


Nga përplasja mes policisë dhe protestuesve është plagosur në Burrel vëllai i kryetarit të Partisë Demokratike të Matit, Alfred Lika.

Ai është dërguar në spitalin e Traumës me helikopter për trajtim më të specializuar.

Në spitalin e Traumës ka vajtur para pak çastesh edhe kreu i Partisë Demokratike, Basha, i cili po viziton Alfred Likën e plagosur.