Vendosni fjalën kyçe....

Autobusi përplaset me automjetin në Vlorë, plagoset një person


Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Orikum të Vlorës. Në aksident janë përfshirë një makinë tip Fiat dhe një autobus.

Drejtuesi i mjetit ka mbetur i plagosur dhe është dërguar për mjekim në spitalin e Vlorës.

Ndërsa në autobusin e përfshirë në aksident,  kishin udhëtuar disa nxënës shkolle, të cilët nuk ndodheshin brenda në çastin e përplasjes.