Vendosni fjalën kyçe....

Makina përplas këmbësoren te Komuna e Parisit (Foto)


Një aksident ka ndodhur në Komuna e Parisit në afërsi të mbikalimit të Kodrës së Diellit.

Burime për Hashtag.al bëjnë me dije se makina ka përplasur një vajzë mosha dhe identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur.

Policia ka shkuar në vendngjarje, ndërsa deri më tani gjendja e aksidentuara ka marrë plagë të rënda.