Vendosni fjalën kyçe....

Juventus shtyn festën e titullit, humbet ndaj Spal


Festa e titullit në Seria A për Juventusin është shtyrë në sfidën e rradhës pasi edhe pse mjaftonte një barazim, “zonja e vjetër” nuk ia doli përballë Spal.

Golit të të riut Kean, SPal i është përgjigjur me dy gola nga Flocari dhe Bonifazi.

Duket se titulli do vendoset javën e ardhshme ndaj Fiorentinës në Juventus Stadium.

Për bardhezinjtë duket se më me interes tashmë që praktikisht e kanë siguruar titullin kampion, është përballja me Ajaks në Champions League.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *