Vendosni fjalën kyçe....

Berisha publikon video-montazhin: Shikoni si mashtron e përdridhet për burimin e parave për Sarajet e Surrelit


Ish-kryeministri Sali Berisha publikon një video-montazh për kryeministrin Edi Rama, lidhur me burimin e të ardhurave me të cilat ka justifikuar se ka ndërtuar vilën e tij në Surrell.

“Surreli është gracka ku shpirti i hajnit kapet si laraska”, shkruan këtë të shtunë Berisha.

“Shikoni videon se si mashtron e perdridhet per burimin e parave per Sarajet e Surrelit me gjatesi themelesh 57 m dhe truall dhe oborr 5000 m 2 dhe te ndertuara pasi Rama kishte deklaruar ne vitin 2008 ne ILDKP vetem 2900 euro dhe 80 mije leke kursime! sb”, komenton ish-kryeministri.