Vendosni fjalën kyçe....

Shqipëria fiton me tre golësh ndaj Andorrës


Shqipëria ka marrë një fitore të lehtë ndaj Andorrës në transfertë për eleminatoret Europ 2020.

Më një gol në pjesën e parë dhe dy në pjesën e dytë, kuq e zinjtë morën tre pikë të vlefshme në garën për kualifikim.

Golat u shënuan nga Sadiku në pjesën e parë dhe më pas Balaj dhe në përfundim shënoi Abrashi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *