Vendosni fjalën kyçe....

Berisha për përgjimin ndaj Bashës: “Watergate” i Ramës, akt antikushtetues dhe stalinist


Ish-kryeministri Sali Berisha e ka quajtur akt stalinist dhe antikushtetues videon ku shihet se si personeli policor përgjon selinë e PD-së dhe kryetarin Lulzim Basha.

Sipas Berishës ky është një skandal i përmasave të Watergate të ndodhur shumë vite më parë në SHBA.

Postimi i plotë:

Super Watergati i Edvin Kristaq Urrejtjes!

Miq, Ervin Saljani nxjerr fytyren reale te
Edvin Kristaq Urrejtes dhe klikes se tij.

Ne nje akt stalinist antikushtetues, ne nje sakndal si super Watergate, Edvini vendos ne pergjim ambjental seline e Partise Demokratike, Kryetarin e saj Lulzim Basha dhe drejtuesve e deputeteve te saj. Kjo eshte fytyra reale e Edvin Kristaq Urrejtjes dhe klikes se tij.

Qytetare, imagjinoni se ku mund te arrije skizoidi Edvin Kristaq Urrejtja, ky bastard i xhelateve te diktatures hoxhiste. sb