Vendosni fjalën kyçe....

Juventus “poker” ndaj Udinese


Juventus ka shkatëruar Udineses sot në mbrëmje duke arritur të marrë një fitore 4-1 në fushën e saj.

Me këtë fitore, Juventus vendos diktatin e saj në Seria A.

Golat për “Zonjën e Vjetër” u shënuan nga dopjetë e Kean, Emre Can me penallti dhe Matuidi.

Golin e vetëm për Udinese e shënoi Lasagna.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *