Vendosni fjalën kyçe....

Man.United eleminion PSG, Porto-Roma kalon në shtesë


Man.United ka eleminuar PSG nga Champions League. Mbrëmjen e sotme në Paris , Man.United ka fituar me rezultatin 1-3.

Golat për United janë shënuar nga Lukaku në pjesën e parë dhe për PSG shënoi Bërnat, ndërsa golin e tretë e shënoi Rashford në minutën  e 94’ me penallti.

Ndërsa sfida tjetër mes Portos dhe Romës ka kaluar në shtesë pas përfundimit 1-2 të 90’ minutave dhe rezultatit të takimit të parë me të njëjtat shifra.