Vendosni fjalën kyçe....

Fotot që s’u panë, Berisha përshëndet me dy gishta pas vendimit për djegien e mandateve


Demokratët kanë vendosur sot për të djegur mandatet parlamentare, duke marrë edhe mbështetjen e aleatëve.

Kryedemokrati Basha deklaroi që ditën e djeshme se do u kërkonte organeve drejtuese të PD-së e tyre, duke marrë mbështetjen për propozimin.

Tanimë pritet mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD-së, ndërsa të enjten Basha ka lajmëruar protestë para Parlamentit, pas protestës së të shtunës.

Por, pas mbledhjes së realizuar sot, disa foto mund t’i kenë shpëtuar syrit të publikut. Berisha duke përshëndetur me dy gishta dhe deputetët demokratë pas takimin që duken të relaksuar.

Fotot janë realizuar nga LSA.