Vendosni fjalën kyçe....

Milan dhe Roma ndahen në paqe


Ka përfunduar në barazim sfida mes Romës dhe Milanit e luajtur në Olimpico për Seria A.

Me një gol të Piantek për Milan dhe Zaniolo për Romën, dy ekipet arritën të merrnin një pikë në një sfidë për pjesëmarrjen në Champions.

Më këtë barazim pozitat e Milan në tabelë nuk lëvizin duke mbajtur vendin e katërt ndërsa Roma ndodhet një vend më poshtë me një pikë më pak.