Vendosni fjalën kyçe....

Shpërthim në një lokal në Greqi, humbin jetën 3 persona


ccDy punonjëset dhe gruaja e pronarit, u transportuan në spital në gjendje të pavetëdijshme por ndërruan jetë pasi nuk mundën t’u mbijetojnë plagëve.

Shpërthimi shkaktoi një zjarr të madh dhe tre automjete zjarrfikëse morën pjesë në operacionin për shuarjen e flakëve.

Sipas policisë, asnjë nga klientët e pranishëm në restorant nuk u lëndua.