Vendosni fjalën kyçe....

Mund të bashkohet grupi “One Direction”, këngëtari iu përgjigjet fansave


Shumë fansa kërkojnë që “One Direction” të rikthehet edhe njëherë në skenën muzikore.  Pavarësisht se një pjesë e madhe i kishin humbur shpresat, duket se ka end ende dritë në fund të tunelit.

Së fundmi në rrjet po përflitet për një ribashkim të mundshëm të grupit dhe e gjitha falë këngëtarit Niall Horan.

Në fillim të kësaj jave një fans publikoi një foto të Niall dhe Shawn Mendes dhe pyeti nëse do të bashkëpunonin ndonjëherë bashkë. Niall u përgjigj se ata do të përpiqen.

 

Këtij grupi mund t’i bashkohet edhe Liam Payne. “Cosmopolitan” shkruan se pritet dhe një përgjigje nga dy ish-anëtarët e tjerë të “One Direction”, Louis Tomlinson dhe Harry Styles.