Vendosni fjalën kyçe....

Shakira në zi për humbjen e fansit: Do të kujtoj kudo që të jem! (FOTO)


Shakira po mban zi për humbjen e një fansi. Këngëtarja kolumbiane shkroi një dedikim në “Instagram” për Gerardon, fansin e tij më të madh, një djalë i ri i cili harxhoi shumë nga koha e tij për të nderuar punën e Shakirës.

 “Gerardo, po mendoj për ty dhe kudo që të jem, do të kujtoj”, shkruan Shakira në spanjisht krahas fotove të Gerardos.

Fotot tregojnë qartë dashurinë e Gerardos për këngëtaren e “Waka Waka”, pasi në njërën prej tyre shihet që kishte mbledhur të gjitha albumet dhe fotografitë e saj.

Gerardo ndërroi jetë vetëm disa muaj pasi ndoqi një festival të këngëtares në Meksiko, në stadiumin Azteca.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *