Vendosni fjalën kyçe....

Aurela Gaçe tregon çfarë ka zili te femrat e tjera (FOTO)


Aurela Gaçe është një nga ato këngëtare që na shfaqet me komplekse dhe shumë  e drejtëpërdrejtë. Por së fundmi ajo ka treguar se çfarë u ka zili femrave.  Teksa tregon se çfarë do të donte të ndryshonte tek vetja, Gaçe shprehet se ka zili femrat me vetulla të trasha natyrale.

“Ka diçka që do ta doja, por se kam…Jo nuk është gjatësia, sepse s’e kam ndjerë kurrë se më është dashur, as me taka e as pa taka. Nuk është as parakolpi i shumë dëshiruar nga bota, se prapë s’kemi ndjerë që na është dashur për t’u realizuar në jetë. Jo, jo as flokët e gjata se ato në dorë i kemi kur të duam. Vetulla, vetulla, ajo është që më bën të them ahhh. I kam zili femrat me vetull të plotë e natyrale. E thashë mo se plasa. Epo s’i kam unë, por i kanë gocat e mamit, të dyja”, – shkruan Aurela Gaçe në një postim në “Instasory”.