Vendosni fjalën kyçe....

Fshiheshin në bodrum, arrestohen dy shqiptarët që u arratisën nga burgu në Greqi


Pas disa javësh që u arratisën nga burgu i Koirdhalos në Greqi janë arrestuar dy shqiptarët.  Mësohet se dy shqiptarët e arratisurit ishin fshehur në bodrumin e një shtëpie në Mat, kur janë pikasur nga policia.

Mësohet se shqiptarët ishin të armatosur, por nuk kanë qëlluar ndaj policisë në momentin e arrestimit.

Në pranga kanë përfunduar Leonard Pepa dhe Elvis Pepa.